Meghirdetett pozíciónk

Az n-Gon Studio Kft. 2008-ban alakult egy csapat tehetséges építész, belsőépítész, grafikus, látványtervező, és programozó baráti összefogásából. A célunk az volt, hogy az épített és a vizuális környezetben bármilyen megkeresésre egy emberként tudjunk reagálni. A megrendelőinknek tetszett ez a gondolat, így rengeteg megkeresést kaptunk, a feladatok pedig egyre nagyobbak és összetettebbek lettek.

Az elmúlt évben közel 100 projekt futott le, több mint 50 000 m2 épületet terveztünk az ipari-, logisztikai épületektől az irodaházakon keresztül a kifinomult belsőépítész terekig. Megrendelőink jellemzően minőségre igényes, nagy-múltú nemzetközi cégek, mint pl. Continental, Bosch, Synlab, Allianz, OTP Ingatlan.

Cégünk forgalma az elmúlt négy évben évente megduplázódott, és az elmúlt évben többet fejlesztettünk mint az előző 5 évben. Lecseréltük az IT eszközeinket, szervereinket, áttértünk a világ legmodernebb tervező környezetére, amiben több mint 30 új segédszoftvert és 3rd party alkalmazást teszteltünk élesben. Az email kommunikációt chat alapúra cseréltük, a dokumentumkezelésben pedig elköszöntünk a könyvtárszerkezettől.

Mindezt úgy vittük véghez, hogy közben életünk legnagyobb projektjein dolgoztunk nyomás alatt, mégis megmaradt a jó hangulat és minden reggel várjuk, hogy találkozzunk és egy kávé mellett megbeszéljük az új gondolatokat – ráadásul mindezt 2020-tól modern irodában és új névvel: most már BuildEXT vagyunk.

Ha részese akarsz lenni ennek az egyre jobban nemzetközi történetnek és nyitott vagy arra, hogy újra gondold mindazt, amit a szakmáról tudsz, akkor várunk az ország egyik legdinamikusabban fejlődő építész irodájába a következő pozícióba:

BIM modellező / Revit szerkesztő

Nálunk az épülettervezésében résztvevők feladata sokrétű és mozgalmas. Folyamatos interakciót kell fenntartani a kollégákkal, társtervezőkkel, projektvezetővel és tevőlegesen hozzájárulni a projekt sikeréhez.

Lapos a szervezet, így az első perctől formálhatod a projektek életét. Mi egy zenekar vagyunk, ami akkor játszik jól, ha tapsol a közönség.

Feladatok:
  • Modellezés (pontfelhő feldolgozás, Revit modell építés, family szerkesztés, előny)
  • Tervezés (műszaki megoldások tervezése, részfeladatok önálló végigvitele)
  • Egyeztetés (kapcsolattartás a társtervezőkkel, kollégákkal, megrendelőkkel)
Követelmények és előnyök:

Az ideális jelölt számunkra gyakorlatias, tech beállítottságú, társasági ember, épület tervezésben és/vagy kivitelezésben szerzett tapasztalatokat, látja egy épület összefüggéseit és van gyakorlata Revit modellezésbenHatározottan előny, ha külföldi iskolában vagy irodánál szerzett tervezési tapasztalatod van már.

Fontos, hogy a hozzáállásod fontosabb, mint a technikai tudásod. Ez egy életpálya, amibe bárhol csatlakozol be, folyamatosan tanulni fogsz, ahogy mi is.

Amit hozzátennénk még:

  • magabiztos angol nyelvtudás és számítógép használat (követelmény)
  • felsőfokú műszaki végzettség (előny)
  • határozott fellépés és érdekérvényesítő képesség (előny)
  • érdeklődés a BIM és a LEAN iránt (előny)
  • Érdeklődés a projekt management iránt (előny)
  • Érdeklődés a FM iránt (előny)
  • Oktatási, előadói tapasztalat (előny)

Ha elsőre kicsit ijesztően hangzik akkor is jelentkezz, ne félj, nem harapunk. Ha megvan benned a drive és helyén van az önértékelésed, megtanítunk a részletekre.

Amit kínálunk:

Ha jól csinálod, tényleg megdicsérünk. Ha bénázol megmondjuk. Biztos, hogy tudszhova fejlődni és ebben segítünk is neked. Kapsz személyiségtesztet, ami jó önismeret. Nagyon menő irodánk van. És jó a csapat! Startup jellegű cégkultúrát ajánlunk. Tuti, hogy nem gyepesedsz be.

Hivatalosan ezt úgy mondanánk:

  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég.
  • Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munka, szakmai fejlődés lehetősége.
  • Jó munkakörnyezet, fiatalos csapat (CX-Ray felmérésben országos átlag feletti).
  • Innovatív cégvezetés.
  • Korlátlan előrelépési lehetőség.
  • Bejelentett, 8 órás munka.
  • Munkába állás kezdete azonnal.
  • Fizetés megállapodás szerint.

MUNKAIDŐ : Főállás

MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE : Azonnal

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT : Jó ha van, de nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS :

Angol folyékony beszéd és írás

Német, spanyol, egyéb (előny)

Jelentkezési űrlap

  • - pozíció kiválasztása -
  • BIM manager / Revit építész tervező
  • Pályakezdő revit rajzoló / építész tervező
  • Pályakezdő belsőépítész tervező
  • Belsőépítész tervező
  • BIM modellező / Revit szerkesztő
Önéletrajz feltöltése
Motivációs levél feltöltése